Inzertní portál pro truhláře

 
 
Ceník služeb serveru Laminobazar.cz:
Jelikož je tento server teprve v plenkách, roční poplatek za registraci nyní činí 100Kč/ročně (121Kč vč.DPH). PROMOAKCE: Při vložení min.5-ti inzerátů běhěm následujícího týdne po dokončené registraci bude členství prodlouženo o dalších 6 měsíců navíc zdarma. Plánované zpoplatnění plného využívání všech služeb (nabídky, poptávky, inzerce, kontakty na prodávající a kupující) je plánováno od třístého registrovaného Uživatele ve výši 400Kč/ročně.

Vaše investice do registrace se Vám vrátí již při prvním prodaném zbytku materiálu, který se Vám na dílně "válí" zbytečně již půl roku...
Veškeré příjmy za registrace slouží k uhrazení nákladů na vytvoření našeho webu, k jeho provozu a zdokonalování dle Vašich požadavků. PROSÍME o registraci pouze truhláře, kteří mají zájem náš web aktivně využívat, děkujeme.
Po registraci obdržíte e-mailem pokyny k platbě, po jejím uhrazení Vám bude Váš účet aktivován po dobu jednoho roku. Společně s přístupovým jménem a heslem obdržíte e-mailem potvrzení o přijaté platbě (fakturu). O blížícím se ukončením aktivace budete předem informováni e-mailem, je pouze na Vašem uvážení, zda-li členství bude prodlouženo o další období.

INZERCE pro partnery webu:
Partnerem tohoto truhlářského webu může být pouze firma - výrobce či prodejce plošných materiálů, čalounických materiálů a potřeb, nábytkového kování a truhlářských strojů či nářadí. Partner webu se zobrazuje vždy na úvodní straně daného kraje a dané sekce bazaru (plošný materiál - nábytkové kování - stroje a nářadí - čalounický materiál). Ceny za inzerci partnerů jsou individuální. V případě zájmu o partnerskou inzerci nás prosím kontaktujte na info@laminobazar.cz, kde Vám bude vypracována individuální kalkulace na inzerci.